Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Avanture

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Avanture   Avanture Icon_minitimeSub Jul 10, 2010 8:09 am

Ovde pisite o vasim avanturama u Brinu,pisite o borbama sa bicima iz sela...
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 8:00 am

--Pošto volim mnogo da putujem, jednom sam se zadesio i u ovom čudnom selu, koje su nekada davno ljudi nazvali Brin. Ne znam odakle mu takvo ime. Mnogi ljudi poput Američkog specijaliste za kompjutere Sergeja, ili takođe Američkog naučnika Davida su se prezivali tako. Da se ne opterećujemo time, prećiću na stvar. Sve je počelo prelaskom preko močvare (bio mi je previše dug put da zaobilazim močvaru, pa sam rešio da prođem kroz nju).
--Sapleo sam se na nešto i upao u močvaru. Odmah sam se okrenuo i ugledao dobro znano biće - Močvarnog Orka koji mi je podmetnuo štap na koji sam se sapleo. Pokušao sam da ustanem, ali je Ork-Vodozemac skočio na mene. Bio je pretežak da bih ga sklonio. Stražari sa obale su to samo posmatrali, nije im padalo na pamet da mi pomognu. Odjednom, isti onaj ork koji mi je podmetnuo štap je zbacio Vodozemca sa mene. Iskoristio sam priliku i prepolovio Orka koji je prethodno ležao na meni. Ne časeći ni časa sam se okrenuo i odrubio Močvarnom glavu. Dok sam stigao do obale su iskakali jos mnogo njih, ali sam ovaj put bio spreman i sve sam ih sasecao.
--Napokon sam, mrtav umoran, stigao do obale. Bio sam besan na tzv. "stražare". I u selu je bilo onih orkova, ali sam brzo neutralizovao njihovo postojanje. Jedna žena me je uvela u kolibu i spremila mi da nešto prezalogajim. Nakon što sam ručao i malo se odmori, nastavio sam svoje putovanje.
Nazad na vrh Ići dole
 
Avanture
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Ostali Delovi Magicnog Sveta :: Brin-
Skoči na: