Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Avanture

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Avanture   Avanture Icon_minitimeSub Jul 10, 2010 8:07 am

Ovde pisite svoje avanture u Hramu Ix,pisite o borbama sa bicima iz Hrama
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
velti
Administrator
Administrator
velti


Broj poruka : 355
Magicno Kamenje : 788
Datum upisa : 21.08.2010
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Jul 25, 2011 1:58 am

Strajder je polako ušao u hram. Ipak, Kerber ga je osetio. Brzo je skočio na Strajdera i oborio ga na zemlju. Strajder izvuče mač i na jedvite jade odgurnu velikog kerbera i krenu da mu odseče glave. Kerber mu zubima ote mač i odbaci ga iza sebe. Strajder izvuče samostrel i pogodi Kerbera. Strela se polomila kada je udarila u Kerbera jer mu je koža bila jaka. Strajder skoči na Kerberova leđa i otkide mu zub. Zmije sa Kerberovih leđa krenuše da rastrgnu Strajdera koji ih sve probode sa Kerberovim zubom. Onda Strajder iskoristi proliku i ispali streli iz samostrela pravo u Kerberova usta. Kerber ga zbaci sa sebe i zacvile. Kerber potrča i ubrzo nestade u tami hrama. Strajder pronađe svoj mač i nastavi da se kreće. Oseti da iza njega ima neko i okrete se. Čuvar plaćenik ga probode sa svojim dugim mačem. Strajder se samo nasmeja, uhvati dršku čuvarevog mača i povuče mač ka sebi. Čuvar ga iznenađeno pogleda a onda krenu da ga udari pesnicom. Strajder zaustavi rukom njegovu pesnicu a onda mu preseče mačem glavu. Ugledao je kočeve ispred njega. Onda se zaleteo i počeo da hoda po zidu. Prešao je na drugu stranu. Skrenuo je dva puta levo . Dospeo je u jednu dvoranu. Išao je pravo a onda je na kraju dvorane ugledao minotaura. Sakrio se i skočio na minotaura. Vukao mu je rogove i na kraju ih iščupao . Minotaur ga je zbacio sa sebe. Zaleteo se i svom snagom udario Strajdera koji se zamalo onesvestio. Strajder ga je probo minotaura sa njegovim rogovima ( minotaurovim ) i nastavio . Kada je ušao u sledeću odaju nešto ga je odbacilo unazad. Podigao je pogled i video zmaja. Prošaputao je "Pomoć! "
Nazad na vrh Ići dole
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 8:39 am

--Kada sam se vratio sa svog putovanja, čuo sam za legendarno zmajevo blago. Znao sam za njegove čuvare, ali ipak je blago - blago. Ušao sam u hram i zaprepastio sam se. Iz priča sam mnogo čuo o čudovišnom stvorenju koje ima tri glave i zmiju na repu. Veruje se da je potomak Ehidne i Tifona, da su mu sestre bile Himera i Hidra, a brat Ortar. Ali ovaj prizor nisam mogao ni sanjati.
--Kerber je stajao u mraku i cvileo. Bio je tako unakažen da nije pokušao čak ni da me napadne. Produžio sam dalje, pored njega. Onda sam sreo obezglavljenog plaćenika čija je glava odletela par metara dalje. Na kraju sam uočio poraženog minotaura, koji je ubijen sopstvenim rogovima. Već sam se zapitao ko bi mogao tako nešto da uradi. Brzo sam dobio odgovor. U tom trenutku sam začuo glasno: " Pomoć! ". Odmah sam prepoznao Strajderov glas. Odmah sam utrčao u sledeću prostoriju i ugledao ogromnog zmaja i ispred njega sićušnog Veltija. Zatrčao sam se na zmaja i skočio ka njegovoj glavi. Zmaj je počeo da me prži vatrom, ali sam i pored toga uspeo da mu zabodem mač u usta. Zmaj je podigao glavu nazad i izletelo je par strela iz Strajderovog samostrela u zmajev vrat, dok sam ja padao.
--Zmaj se prevrnuo na leđa, a ja sam uspeo da se dočekam na noge i skočio na zmaja. Uspeo sam da mu odrubim glavu, mada sam se u tom trenutku onesvestio. Jedino što mi je prošlo kroz glavu u tom trenutku bilo je: " Spasio sam Boga, sada mogu slobodno i da umrem kao Legenda "...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Avanture
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Ostali Delovi Magicnog Sveta :: Hram Ix-
Skoči na: