Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Avanture

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 4:21 am

Svi prijavljeni u kamp ovde mogu pisati o svojim avanturama i borbama protiv bića koja vrebaju u razorenoj Pustoši.
Možete loviti Ratnike Smrti ili Kosače.
Da bi lovili Kosače, rank heroja vam mora biti "Heroj" ili neki viši rank.
Ratnici smrti vam donose nagradu od 30 MK a Kosaci 100 MK.


Poslednji put izmenio Leopold Blek dana Uto Sep 20, 2011 3:54 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 4:24 am

Dodeljen ti je rank "Kavgadzija".
Vidim da se trudis i da si zainteresovan za forum,pises ko lud po forumu...zasluzio si :)
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 4:27 am

Hvala...
Nazad na vrh Ići dole
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 5:46 am

--Došao sam u Kraljevstvo smrti, u kamp. Bio je super, tu su bili i razni predavači, pa su nas vodili i u borbe u ovom kraljevstvu, ali sam ja hteo da pobedim nekoga u borbi jedan na jedan. I, tako sam otišao do ogromnog utvrđenja na kome su stajala dva stražara kojima sam saopštio kako hoću da se borim sa ratnikom smrti. Rekli su da će poslati najslabijeg.
--Nakon nepunih 30 sekundi, ispred mene se stvorio div skoro duplo veći od mene. Krenuli smo da se mačujemo. Imao je jaku odbranu, a nije stizao da napada. Iako je bio fizički jači od mene, videlo se da nema iskustva u borbama. NApadao sam ga iz sve snage, sa svih strana, i jedva da sam ga okrznuo. On je mene napao - izbegao sam, a drugi njegov napad sam pokušao da blokiram mačem kada me je zveknuo tako snažnu da sam pao 5 metara dalje. Zakleo sam se da ću poraditi i na odbrani kada se vratim. Ustao sam i zaleteo se na protivnika. Upotrebio sam potez koji sam naučio još kao mali. obrnuo sam mač tako da mu oštrica ide uz moju podlakticu i iza nje, a uhvatio sam ga za nakrsnicu. Tako sam se zaleteo na protivnika, skočio i okrenuo se u vazduhu koristeći svu svoju snagu. Dva mača su se sudarila. Toliko su jako udarili, da nisam mogao da ga držim samo za nakrsnicu, pa mi se oštrica naslonila na podlakticu koja je počela da krvari. Srećom po mene njegov mač je pukao.
--Pre nego što je shvatio šta se dešava, napravio sam okret na drugu stranu, ovog puta držeći mač za jabučicu, grebenom mača ( gornji deo oštrice) sam mu odvojio glavu od ramena. Nakon toga se otvorila kapija u kojoj sam video nekog viteza u crnom, ali pre nego što sam i registrovao šta sam video, krenuo sam da trčim u šumu, uspeo sam da se sakrijem u njoj, a kasnije i da se vratim po svoju nagradu.
Nazad na vrh Ići dole
velti
Administrator
Administrator
velti


Broj poruka : 355
Magicno Kamenje : 788
Datum upisa : 21.08.2010
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 8:35 am

Došao sam u kamp iz čiste radoznalosti, i odabrao da se borim protiv Kosača, pošto su se svi ponašali prema meni kao Bogu rekao sam im "opustite se i ponašajte se kao da sam vam prijatelj "
Uskoro se ispred mene pojavio pravi džin, i ja sam bio dosta visok ali ovaj je stvarnoo visok .
Izvadio sam plameni mač okrenuo se i podignuvši mač visoko skočih pravo na Kosača koji se prepolovi na pola. Neverovatno, ali Kosač se sastavio i napao me. Vešto sam skočio u stranu i pomislio : " Moram ga pobediti magijom " Oko kosača se pojavi vatreni krug koji ga prepolovi na pola. Kosač poče da gori i uskoro sasvim izgore. Tiho rekoh " Toliiko o Kosačevoj besmrtnosti. " Pošto sam otišao po zasluženu nagradu,dok je jedno biđe počelo delić po delić da se obnavlja i pojavljuje . Kosač je besmrtan.
Nazad na vrh Ići dole
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 3:22 pm

Leopold Blek ::
--Došao sam u Kraljevstvo smrti, u kamp. Bio je super, tu su bili i razni predavači, pa su nas vodili i u borbe u ovom kraljevstvu, ali sam ja hteo da pobedim nekoga u borbi jedan na jedan. I, tako sam otišao do ogromnog utvrđenja na kome su stajala dva stražara kojima sam saopštio kako hoću da se borim sa ratnikom smrti. Rekli su da će poslati najslabijeg.
--Nakon nepunih 30 sekundi, ispred mene se stvorio div skoro duplo veći od mene. Krenuli smo da se mačujemo. Imao je jaku odbranu, a nije stizao da napada. Iako je bio fizički jači od mene, videlo se da nema iskustva u borbama. NApadao sam ga iz sve snage, sa svih strana, i jedva da sam ga okrznuo. On je mene napao - izbegao sam, a drugi njegov napad sam pokušao da blokiram mačem kada me je zveknuo tako snažnu da sam pao 5 metara dalje. Zakleo sam se da ću poraditi i na odbrani kada se vratim. Ustao sam i zaleteo se na protivnika. Upotrebio sam potez koji sam naučio još kao mali. obrnuo sam mač tako da mu oštrica ide uz moju podlakticu i iza nje, a uhvatio sam ga za nakrsnicu. Tako sam se zaleteo na protivnika, skočio i okrenuo se u vazduhu koristeći svu svoju snagu. Dva mača su se sudarila. Toliko su jako udarili, da nisam mogao da ga držim samo za nakrsnicu, pa mi se oštrica naslonila na podlakticu koja je počela da krvari. Srećom po mene njegov mač je pukao.
--Pre nego što je shvatio šta se dešava, napravio sam okret na drugu stranu, ovog puta držeći mač za jabučicu, grebenom mača ( gornji deo oštrice) sam mu odvojio glavu od ramena. Nakon toga se otvorila kapija u kojoj sam video nekog viteza u crnom, ali pre nego što sam i registrovao šta sam video, krenuo sam da trčim u šumu, uspeo sam da se sakrijem u njoj, a kasnije i da se vratim po svoju nagradu.

Dobio si nagradu od 30 MK.

velti ::
Došao sam u kamp iz čiste radoznalosti, i odabrao da se borim protiv Kosača, pošto su se svi ponašali prema meni kao Bogu rekao sam im "opustite se i ponašajte se kao da sam vam prijatelj "
Uskoro se ispred mene pojavio pravi džin, i ja sam bio dosta visok ali ovaj je stvarnoo visok .
Izvadio sam plameni mač okrenuo se i podignuvši mač visoko skočih pravo na Kosača koji se prepolovi na pola. Neverovatno, ali Kosač se sastavio i napao me. Vešto sam skočio u stranu i pomislio : " Moram ga pobediti magijom " Oko kosača se pojavi vatreni krug koji ga prepolovi na pola. Kosač poče da gori i uskoro sasvim izgore. Tiho rekoh " Toliiko o Kosačevoj besmrtnosti. " Pošto sam otišao po zasluženu nagradu,dok je jedno biđe počelo delić po delić da se obnavlja i pojavljuje . Kosač je besmrtan.

Dobio si nagradu od 100 MK.
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeUto Sep 20, 2011 5:11 am

--Opet sam došao ovde, ali ovaj put da bih zaradio pakleno kamenje. Otišao sam do njihovog utvrđenja i odabrao da se borim sa Ratnkiom Smrti. Ovaj put su bili ozbiljni.
--Ispred mene je iskočio čovek koji je za glavu viši od mene. Tako smo počeli da se mačujemo. Bio je brz, ali je jedva izdržavao udarce mog mača. I, napokon je popustio. Skupio sam svu snagu, i udarcem moga mača sam njegov prepolovio. U tom udarcu je dobio ožiljak po stomaku, a meni su postale krvave ruke, koliko jako sam stegao mač. Iz uvežbanog, brzog okreta sam mu odrubio glavu. Njegov ortak, koga ranije nisam ni primetio, sada je pokušao da izvede udarac iz skoka. Gurnuo sam stopalo ispod obezglavljenog, bivšeg ratnika smrti i šutnuo njegovo telo u mog novog protivnika. Njegovo telo je palo na ratničev mač. I, pošto moj protivnik nije uspeo na vreme da izvuče svoj mač, brzim okretom je i on ostao bez glave.
--Zadovoljno sam se osmehnuo, i krenuo nazad. Kroz glavu mi je prošlo to, kako idem po nagradu, tačnije, nagrade.
Nazad na vrh Ići dole
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeSre Sep 21, 2011 7:27 am

--Došao sam opet ovde i izazvao 3-ojicu Ratnika Smrti ( bio sam strašno samouveren, ali se još nisam usuđivao da se suočim sa Kosačima, ipak su oni malo... besmrtni.
--Ispred mene su se pojavila dva obična čoveka, poveće građe, i jedan div u sredini. Prvo su se ova dvojica bacila u juriš. spretno sam im odbio napade, i jednog od njih prepolovio po stomaku. Sa drugim sam nastavio da se mačujem, mada, pošto nije uspevao da parira mojoj snazi, lako sam ga pobedio. Zaleteo sam se na trećeg koji je imao mač tri puta veći od mog. Bacio sam se na njega, i on me je proboo u stomak, a ja sam njemu odrubio glavu.
--Iskoristio sam svoju sposobnost, tako da sam iz bitke izašao bez ogrebotine, a 3 mrtva tela Ratnika smrti su ostala da leže iza mene.
Nazad na vrh Ići dole
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeČet Sep 22, 2011 11:18 am

Leopold Blek ::
--Došao sam opet ovde i izazvao 3-ojicu Ratnika Smrti ( bio sam strašno samouveren, ali se još nisam usuđivao da se suočim sa Kosačima, ipak su oni malo... besmrtni.
--Ispred mene su se pojavila dva obična čoveka, poveće građe, i jedan div u sredini. Prvo su se ova dvojica bacila u juriš. spretno sam im odbio napade, i jednog od njih prepolovio po stomaku. Sa drugim sam nastavio da se mačujem, mada, pošto nije uspevao da parira mojoj snazi, lako sam ga pobedio. Zaleteo sam se na trećeg koji je imao mač tri puta veći od mog. Bacio sam se na njega, i on me je proboo u stomak, a ja sam njemu odrubio glavu.
--Iskoristio sam svoju sposobnost, tako da sam iz bitke izašao bez ogrebotine, a 3 mrtva tela Ratnika smrti su ostala da leže iza mene.
Dobio si 30 MK nagrade...

P.S.
Samo da napomenem da se 30 MK dobija po prici,znaci nevazno kolko ti ratnika smrti ubijes u prici,ne nagradjuje se 30 MK po ubijenom ratniku nego po prici...
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeČet Sep 22, 2011 9:50 pm

:wtf: AxE, mrzim tee... ::@: :mnogoljut:
Nazad na vrh Ići dole
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePet Sep 23, 2011 1:27 am

Leopold Blek ::
:wtf: AxE, mrzim tee... ::@: :mnogoljut:
Nzmstvarnostasi ti ocekivao -.-
Sta sad,neko ubije 100 ratnika i trebam da mu dam 3000 MK za tu jednu pricu?? :zbunjen:
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePet Sep 23, 2011 8:15 pm

--Došao sam ovde sav pun sebe. Već 2-3 puta sam ih ispobedjivao da mi to sada već ide, što bi se reklo, od ruke. Ovaj put sam rešio da malo sebi zagorčam život, ali mi nije bilo dozvoljeno da se borim protiv kosača, zbog mog trenutnog nivoa. Postao sam besan ispred one njihove kapije i rekao im da izbaci Ratnika koliko im je volja.
--Ispred mene je izašao samo jedan. Očigledno da nisu znali za Vukovu sposobnost. Zatrčao sam se na njega i počeli da se mačujemo. Bilo je jednako. Ja sam jedva zaustavljao njegov napad, a on jedva moj. Bacio sam se na njega i on me je proboo u stomak. U tom trenutko sam zafrljačio mač ka njemu, i odsekao mu glavu. Usput, naravno, iskoristio sam specijalnu sposobnost da poništim jedan protivnikov napad.
--Pošto je on ostao mrtav, a ja sam ostao bez besa više, vratio sam se u kamp, gde me je čekala omanja nagrada.
Nazad na vrh Ići dole
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePet Nov 18, 2011 6:02 am

--Ja i moj dragi Letač smo po prvi put zajedno doleteli ovamo... Bio sam ovde ranije, ali sam sada postao Bog, a i nabavio sam svog dragog ljubimca...
--Ispred mene se po prvi put našao Kosač. Moje zmajče je počelo da se trese. Da, imao sam i ja taj osećaj nekada, ali ne i sada. Sišao sam sa Letača, i počeo da se borim sa Kosačem, dok je Letač odleteo u vazduh. Nakon duže borbe protiv Kosača, iskoristio sam svoju sposobnost Vuka, kada se Kosač spustio niže, i izbljuvao vatru na nas. Kosač je ostao u prahu. Nasmejao sam se. Znao sam da je besmrtan, pa sam poneo posebnu kutiju dimenzija pola sa pola. Ubacio sam sav njegov prah unutra, dobro zatvorio tu kutiju napravljenu od dijamanta, i preko stavio katance, lance itd.
--Otišao sam do najbližeg vulkana i bacio kutiju u nju. Koliko god da ima dobru regeneraciju, čak ni Kosač ovo ne bi mogao da preživi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Avanture
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture
» Avanture

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Era Tame :: I deo:"Kraljevstvo Mrtvih"-
Skoči na: