Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Avanture

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Jul 12, 2010 12:51 pm

Ovde pisite svoje avanture u Zemlji Mrtvih,pisite o borbama sa bicima iz Zemlje Mrtvih.
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 2:39 am

--Zakoračio sam u Zemlju Mrtvih. Nemojte reći da sam lud što dolazim na takvo mesto, nego samo prokomentarišite kako sam hrabar, jer ni sam nisam očekivao da mogu sve njih tamo da pobedim. Došao sam u tu zemlju da bih video koliko su jaka bića tame, ali sam, naravno, znao i svoju veliku slabost. Nemam izdržljivosti. Imam pristojan napad, slabu odbranu, pa sam samim time ograničen na brzo završavanje borbi.
--Ispred sebe sam ugledao ogroman hram. Kada sam zakoračio u njega, dobrodošlicu su mi poželela dvojica običnih skeletora. Pre nego što su stigli išta da urade, prepolovio sam ovog sa moje leve strane, i brzim okretom odrubio glavu drugom. Prošao sam pored njih i ušao u sobu sa leve strane ulaza. U njoj su me sacekala 2 cudna bića. Jedan je bio kao ogromna buba, dok je drugi bio lord skeletor. Jelenak je stajao sa strane dok sam se borio sa Lordom. Krenuo sam na njega, i zamahnuo mačem sa desne strane. On je preskočio, ali je odmah usledio moj sledeći napad. Promenio sam smer kretanja mača i istim pravcem sam pokušao da ga udarim u desni bok, ali je podmetnuo svoj mač. Gurnuo sam mač pravo, i odsekao mu par rebara, spustio sam naglo mač na dole i odsekao sam mu i jednu nogu. Zatim sam ga prepolovio i skočio na jelenka. Vrtenjem mača u rukama sam mu odsekao oba roga i zabo mu mač u glavu. Bio je mrtav. Prošao sam u sledeću sobu o naleteo na trojicu sveštenika. Pre nego što su uspeli i da me vide, zavrteo sam mač i bacio ka ovoj dvojici koja su sedela na kauču, a potezom kojim karatisti lome cigle, sam onom trećem, koji je ležao, odrubio glavu. Ona prethodna dvojica su takođe ostala bez glava. Uzeo sam svoj mač natrag i prošao u sledeću sobu. U njemu je bio samo jedan Džinovski jelenak, koga sam lagano porazio.
--Ušao sam u sledeću sobu, koja je zapravo bila prva. Bila su veoma interesantna ova čudovišta, ali sam i ja postao sav umoran, a i imao sam sreće. Moraću još puno da treniram. Izašao sam iz hrama poprilično srećan...
Nazad na vrh Ići dole
 
Avanture
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Ostali Delovi Magicnog Sveta :: Zemlja Mrtvih-
Skoči na: