Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hodnik Strave

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Hodnik Strave Snaga9
: : : Hodnik Strave Odbrana9
: : : Hodnik Strave Spretnost9

Hodnik Strave Empty
PočaljiNaslov: Hodnik Strave   Hodnik Strave Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 8:36 am

Hodnik Strave Muedds
Utvara
Ovo bice,nekada zli mag koji je prodao dusu zlu,sada je poslato da prganja uljeze iz Uklete Kuce.Osim sto je bestelesno bice,ovo stvorenje je obdareno i magicnim mocima.


Hodnik Strave Wcocyb
Zmajev Duh
Nekada Zmaj koji je cuvao ulaz u pakao,sad je duh koji siri haos unutar Uklete Kuce.Iako je bestelesno bice,on i dalje moze da bljuje vatru.


Hodnik Strave Vflb1d
Zombi
Jedno od milion mrtvih trupala kojima gospodari tama,poslato da siri haos i destrukciju.
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Hodnik Strave Snaga9
: : : Hodnik Strave Odbrana9
: : : Hodnik Strave Spretnost9

Hodnik Strave Empty
PočaljiNaslov: Re: Hodnik Strave   Hodnik Strave Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 10:06 am

--Spartakus i ja smo dospeli u ovaj hol. Ispred nas su poiskakali Zombiji, koje je naš Bog lako pobedio. Ranije sam se pripremao za prolazak kroz Ukletu Dvoranu, i naučio sam sve o njoj. Od arhitekture do bića koja tu žive. I znao sam da iako su tu bestelesna utvara, i zmajev duh, koje ne možemo da vidimo, dovoljno je saseći ih i njihovi duhovi će ispariti. Jedini problem je što ih ne vidimo!
--Osetio sam nečiji dah za vratom i iz okreta sam mu rasekao dušu na pola. Bio je to zli mag... Moj učitelj je nekako primetio Zmajev Duh, i rasekao ga je. Dalje smo naletali na Zombije. Odjednom smo dospeli u vatreni krug koji se sužavao. Ispružio sam levu ruku na koju je Spartakus skočio i odskočio je sa nje kada sam ga bacio van kruga.Ja sam prošao kroz krug i ništa mi nije bilo... Bila je to samo iluzija.
--Na dalje nije bilo ničega nešto interesantnog. Trčali smo kroz ovaj Stravično dugačak hodnik i zajedničkim snagama se probili dalje u sledeću etapu. U Baštu - Baštu Zaboravljenih.
Nazad na vrh Ići dole
 
Hodnik Strave
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Galava Dvorac :: Ukleta Dvorana-
Skoči na: