Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Basta zaboravljenih

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Basta zaboravljenih Snaga9
: : : Basta zaboravljenih Odbrana9
: : : Basta zaboravljenih Spretnost9

Basta zaboravljenih Empty
PočaljiNaslov: Basta zaboravljenih   Basta zaboravljenih Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 8:24 am

Basta zaboravljenih Xkt7a8
Cudoviste Iz Mocvare
Ovo stvorenje,sastavljeno od ostataka poginulih vojnika bacenih u mocvaru,stvorila je tama kako bi branilo Ukletu Dvoranu iz mocvare


Basta zaboravljenih T7lmwp
Krvolocna Zverka
Ovo stvorenje,nekadasnji demon poslato je kao cuvar ulaza u Ukletu Dvoranu


Basta zaboravljenih 2pys6zm
Cudoviste Iz Bunara
Ork koji je sklopio pakt sa gospodarem tame,poslat je da cuva Bunar koji je jedini aletrnativni izlaz iz Uklete Dvorane a za uzvrat je dobio neopisivu snagu
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Basta zaboravljenih Snaga9
: : : Basta zaboravljenih Odbrana9
: : : Basta zaboravljenih Spretnost9

Basta zaboravljenih Empty
PočaljiNaslov: Re: Basta zaboravljenih   Basta zaboravljenih Icon_minitimePon Sep 19, 2011 5:20 am

-- Napokon smo izašli iz one čudne građevine. Dospeli smo u nekakvu baštu. Nismo baš sigurni šta treba da radimo, ali sam čuo da je jedini "normalni" izlaz kroz bunar. Bio je veoma dobro čuvan,
-- Prvo nas je odmah na izlazu načekala krvoločna zverka. Šef je prošao iza nje, takvom brzinom da sam ga jedva video i prepolovio je. Zamalo da ga zdrobi s leđa druga zverka, kada sam je bočnim udarcem iz skoka prepolovio. Dalje smo naišli na onaj bunar, ali je ispred njega stajao neki čudni ork, a oko njih je bila velika močvara. Krenuli smo kroz nju i njena čudovipta su počela da nas napadaju. Hodali smo kroz močvaru nagnuti krajevima leđa jedan ka drugom i sekli ta čudovišta poprilično brzo. Kada smo izašli, naš polu Bog je uspeo da praira snazi tog Orka, pa kada mu je blokirao napad, ja sam Orku odsekao glavu.
--Okrenuo sam se i video kako Ukleti Ratnici dolaze. Podneo sam svom treneru nogu i gurnuo ga u bunar. Odmah za njim sam i ja uskočio. Na svu sreću, preživeli smo sve to.
Nazad na vrh Ići dole
 
Basta zaboravljenih
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Galava Dvorac :: Ukleta Dvorana-
Skoči na: