Magicni Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Avanture

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
AxE
Administrator
Administrator
AxE


Broj poruka : 2918
Magicno Kamenje : 5925
Datum upisa : 26.04.2010
Godina : 31
Lokacija : Safirus
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Jul 12, 2010 12:50 pm

Ovde pisite svoje avanture u Grok Toru,pisite o borbama sa bicima iz Grok Tora
Nazad na vrh Ići dole
https://magicnisvet.serbianforum.info
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeNed Sep 18, 2011 7:42 am

--Bila je zora. Još jednu noć sam proveo šetajući šumom. Za sve ove godine, koliko se šetam njome, nikada se nisam izgubio, barem ne do sada. I tako lutajući šumom naišao sam na neko čudno selo, u kome su živela neka čudna, zelena čudovišta. Sakrio sam se iza drveće i provirivao šta oni rade. " Hej, ti tamo! ".
--Čuo sam hrapav glas kako viče i kada sam se okrenuo, upirao je prstom u mene. Odjednom su poiskakali sa svih strana zeleni ratnici. Skupio sam svu snagu, i iz okreta sam sasekao drvo, koje je u tom trenutku palo. Oni su u čuđenju gledali taj prizor, dok sam ja protrčavao izmedju njih i jurio u šumu. Čuo sam razne povike, koji su uglavnom bili psovke, takođe sam čuo i kako nešto teško pada tik pored mene - bili su to čekići. Nakon nekog vremena sam se osvrnuo da pogledam da li me još uvek prate. Kada sam se osvrnuo primetio sam da su ostala još samo dvojica koja su još uvek jurila za mnom. Shvatio sam da su mnogo brži i da neće odustati. Postepeno sam počeo da usporavam. Bili su tik iza mene. Krenuo sam da trčim sprint koliko god brzo sam mogao. i oni su žestoko ubrzali, i idalje su bili tik iza mene. Odjednom sam se okrenuo i skočio izmedju njih. Onom s moje desne strane sam iz tog okreta odsekao glavu, a zatim sam u padu dospeo iza njegovog pajtaša. Jedino što sam uspeo je da bacim moj mač za njim, koji ga je pogodio u vrat.
--Momentalno se našao na zemlji mrtav. Pridigao sam se, otresao prašinu sa sebe, mada sam još uvek bio prljav i blatnjav, uzeo sam svoj mač natrag i krenuo užurbanim korakom u suprotnom smeru od njihovog " sela ". Ubrzo sam izašao iz šume i dospeo na dobro poznat, " stari " put.
Nazad na vrh Ići dole
Leopold Blek
Moderator
Moderator
Leopold Blek


Broj poruka : 448
Magicno Kamenje : 1339
Datum upisa : 17.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimePon Sep 19, 2011 8:21 am

--Bilo mi je dosadno, i nisam znao šta ću sa sobom, a onda sam se setio. Odavde sam prošli put jedva pobegao. Ovaj put sam rešio da se malo zabavim. Ako poginem - poginem, ali se to neće desiti. Ne mogu da poginem u takvoj bezrazložnoj bitci.
--Stao sam u gard i uskočio u Grok Tor. Tamo su me oni Orci odmah zapazili. Krenuo sam da se borim sa njima. Na mene se zaleteo jedan od njih, mačem sam udario o njegovu sekiru, koja se, naravno slomila, i onda sam ga rasekao po sred stomaka. Sledeći je bio odmah s moje leve strane, pa sam mu bočnim udarcem izbio ( priča nije dovršena, pošto sam morao da idem, ali ću je dovršiti sutra)
Nazad na vrh Ići dole
djolleftw
Moderator
Moderator
djolleftw


Broj poruka : 1093
Magicno Kamenje : 1616
Datum upisa : 10.07.2010
Godina : 27
Lokacija : Kotor Varos
: : : Avanture Snaga9
: : : Avanture Odbrana9
: : : Avanture Spretnost9

Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitimeUto Nov 08, 2011 10:40 pm

-Dok sam tragao za jednim davno izgubljenim predmetom u sumi, cuo sam zvukove kako dolaze sa severa.Odmah sam po mirisu osetio da su to orkovi, 2,3 nikako ne moze biti vise (govorio sam sebi)
-Uz pomoc mocnog mounta (koji mi jos aXe nije dao ali dace mi kada dodje online) ja i tigar smo ih cekali u zasedi.
-Izlazili su iz Grok Tora,a kada sam pogledao bolje, tamo je bas bio predmet koji sam dugo trazio.
-Sakrio sam se iza nekog zbunja spremno cekajuci orkove sa macem i sikirom, dok sam svog tigra poslao na drugu stranu
Bili su sve blize i blize, a bilo ih je 3, kao sto sam predpostavio.
-Kada su prolazili pored mene, naglo sam skocio i prerezao jednom glavu, dok je tigar skocio na drugog i poceo ga jesti dok je bio ziv..
-3 ork je pokusao da pobegne, ali sam brzo reagovao, seo sam na mounta i presekao orka na 2 dela.
Sada ide najzanimljiviji dio kada sam ulazio u Grok Tor, sakrio sam se iza neke radione gde su pravili oruzje za bitku.
Polako sam se popeo na krov radione i spagom podigao predmet koji je bio vezan za slamu, i fino sam ne cujno sisao.
-Ali kada sam bezao iz Grok Tora patrola me spazila i poceli su da me ganjaju, i naizgled, nije proslo par trenutaka, bio sam okruzen.
Srecom, noseci amajliju oko vrata, izvadim je, i oslepim orkove nacisto.
-Oni su mahali oruzjem na sve strane u nadi da ce me dohvatiti, ali je bilo prekasno
-Pobegao sam sa tigrom, a osvrcuci se nazad video sam jadne slepe orkove kako ubijaju sami sebe i govore "Evo ga, Evo ga!!!"

The end ::D: (i ko bi rekao da ja znam pucati lovacke ?) ::D:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Avanture Empty
PočaljiNaslov: Re: Avanture   Avanture Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Avanture
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magicni Svet :: Ostali Delovi Magicnog Sveta :: Grok Tor-
Skoči na: